День Ірпеня-2018

В суботу 6 жовтня в Ірпені було грандіозне святкування Дня міста, яке продовжилося ще й в недылю. Мені пощастило потрапити на їхній хендмейд ярмарок біля «Ірпінь сіті»…

Практично з 10:00 я вже була на місці (а це недалеко від вокзалу, що дуже зручно, на додачу за спиною «Фора», тож голодна не лишуся — аби тільки заробити собі на обід : ))), а ще в них же є туалет, отже все буде ок).

Зробила особливих іграшок — осінніх їжачків: самі іграшки з китайського фетру, а от декор — мій уічольський кленовий листочок, з чеського бісеру. Як завжди, не обходжуся в роботі без акрилових ниточок.

Потім дошила кілька іграшок більш складно декорованих, таких як цей великий котик, з вишивкою та фетровими квітами, собаку таксу з вишивкою хрестиком.

Ще зробила кілька пар сережок, скільки встигла, бо в мене особливо після канадців й асортименту не було…

Погода стояла як для початку жовтня чудова, я завжди з собою беру якусь роботу, щоб без діла кілька годин не сидіти. Встигла сплести півтора чокери, бо другий не доробила — торгівля пішла надвечір трохи краще.

Поїхала я з Ірпеня дуже пізно, аж після 20:00, заробила непогано, навіть собі купила маленьку прикрасу — обручку з петриківським розписом по дереву.

В неділю вже не їздила, досить з мене і одного дня. Але сподобалось, можливо, якось приїду ще.

Добавить комментарий