Чорний лебідь з фетру

DSCN9029Нарешті дочекалася! Знайшла час зробити пару для білого лебедя, якого я зробила значно раніше ( ще весною) з корейського фетру – мені закидали, що він геть сумний, бо самотній… от тоді й з’явилась ідея зробити йому пару  – чорного лебедя та продати їх тільки разом.

Час йшов, лист чорного фетру я змогла купити лише в кінці літа. Та все одно тоді я так і не пошила його – часу забракло.

І ось приїхала моя подруга…

Саме вона попросила мене продати їй цю іграшку, а я не могла продати її одну, тому швидко пошила другу – так лебедів стало двоє.

340-2017

У цих лебедів є одна особливість: коли шила білого я помилилася і зробила йому на крилах вишивку різними червоними нитками. Тоді я на тулубі, вже спеціально, зробила на одній половинці більш світлими, на другій – темнішими. Зараз шиючи чорного лебедя, робила йому теж так само. Але стоячи разом вони доповнюють один одного.

DSCN9027

Обидва лебеді полетіли в Канаду. Ні, не зимувати – житимуть там разом з новою хазяйкою.  Оскільки лебеді є символом вірності, подружнього житття та кохання, думаю, вони стануть їй талісманом та принесуть радість.

Ну, і ще пару фото нової іграшки:

338-2017 339-2017

Добавить комментарий