День Немішаєва-2017

nemishaevo_гербЦього року плани щодо проведення нашого свята та КартопляFest мінялися зі швидкістю звуку (повірте, я знаю). Тож, через погодні умови та, мабуть, зірки, що стали якось не так, фестиваль було відмінено взагалі, а день селища перенесено з третьої суботи-неділі вересня на початок жовтня..

Погода й тут нам мало сприяла, на вулиці то дощило, то ні та все ж пасмурна погода загнала всіх до Будинку культури, лишивши на вулиці тільки учасників ярмарку (в якому я теж мала прийняти участь).

Поки в концертному залі виступали різні колективи та учасники свята, в іншому (для урочистостей) я провела майстер-клас – ми робили мініатюру з фетру на осінню тему. Власне, зразком стали мої осінні картини з фетру, які я зробила саме для цього майстер-класу.

Опалювальний сезон ще не встиг розпочатися, тож народ сидів в куртках…

DSCN8088 DSCN8089 DSCN8090 DSCN8091 DSCN8092 DSCN8093 DSCN8094

Після майстер-класу я зібрала речі й вийшла на вулицю, щоб встигнути ще щось продати. Навіть стола розклала… Але пішов дощ і довелося згортатися.
Перший раз за весь час наших місцевих свят та ярмарків я уходила нічого не продавши. Але не з пустими руками. Була там одна майстриня зі своїм крамом, а в неї на розкладці були шиті іграшки. Там були коні та дві кози з розкішними косами. Вгадайте, що я купила?
Ті, хто мене знають, скажуть “Конячку”. Але ні, я купила козу, бо за ті самі гроші вони виглядали значно крутіше. Велика іграшка, мабуть, 30 см висотою не менше.
DSCN8097

Тепер стало точно як у всім відомій казці: “Жили собі …, і було в них двоє…, а кози – не було. Поїхав… у ярмарок і таки купив козу!”

Добавить комментарий