День ремесел у Академії інтелекту

Два дні тому у Академії інтелекту проходив черговий тематичний день – День ремесел. В цей день всі викладачі намагалися познайомити дітей із різними видами ремесел та занять.
Я вирішила трохи розказати дітям про ліплення з глини, плетіння з газетних трубочок та, як же без цього, бісероплетіння…

Почали ми з легкого, з іграшок. Напередодні я розмочувала глину (яка була в класі творчості), щоб ми змогли потім нею скористатися. Для зразка принесла свої керамічні іграшки, що ліпила ще на заняттях у нашому рідному Центрі “Життя прекрасне” років 4-5 тому.

Щодо плетіння з газетних трубочок, то це виявилось не так легко, як здавалося.
Спершу треба було накрутити близько 1000 (!) трубочок, щоб їх вистачило на всіх дітей, що мали бути на занятті. Потім виявилось, що ми й близько не витратили навіть 10%.
Я ніколи не працювала в такій техніці, але дуже б хотіла навчитися, – а тут і нагода трапилася. Спробували сплести маленький кошик. В когось вийшло, в когось не дуже…

На останок я провела заняття, присвячене моїй найулюбленішій справі – бісероплетінню. Згадала, як вперше нас познайомили з цим видом рукоділля, ще у 1995 році, пригадала, як саме ми опановували найпростішу техніку – станочне ткацтво, де замість спеціального станочка в нас були картонки. І тут мені на допомогу прийшли пенопластові лоточки, на них я натягувала нитки, на яких потім діти пробували щось плести.

Багато в нас не вийшло, але ось так виглядали завершені роботи (кольори та бісер діти обрали самі).

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий