День відкритих дверей у Центрі «Життя прекрасне»

banner-na-sayt-15Це був надзвичайний день — День відкритих дверей у Центрі розвитку та дозвілля «Життя прекрасне»!

Була і презентація кожного з напрямків окремо, і виступ наших маленьких талантів — студії танцю, і показові виступи учасників Fly-yoga та Dance-mix, навіть маленька виставка робіт Творчої майстерні «Фантазія» (це ми!) та Школи образотворчого мистецтва та кераміки, а також безкоштовні майстер-класи (в яких я приймала безпосередню участь).


DSCN6436

DSCN6437
Звичайно, робіт мало бути значно більше, але ж всі найкращі роботи діти встигли подарувати своїм родичам та друзям. Бо, як наголошує наша реклама, ми у Творчій майстерні робимо сувеніри та подарунки до актуальних свят…
Підготовки до презентації та хвилювань було чимало. Але якщо тоді восени було важко, то на цей раз особисто мені було легко виступати, текст я не писала — мене переповнювали почуття, адже ми за ці місяці стільки всього зробили та навчилися!

DSCN6438

DSCN6439


Ну, а тепер розкажу, як я провела чудовий майстер-клас 2-в-1 з бісероплетіння та виготовлення іграшки з фетру.

Річ у тім, що я не знала, скільки часу в мене буде. Хотілося дати щось просте як фетр, але ж бісер мені рідніший. Думала, що проведу два окремих майстер-класи… І ось після мого виступу об’явлено про проведення мого майстер-класу по фетру.
Але ж як же бути з бісером? Невже про нього забудемо?
І поки інші мої колеги виступали, до мене прийшло натхнення! Враз взяла ручку та зошит і ось на папері вже намалювався…котик! Простий, малий але… в нього в лапці — квітка! З бісеру! На дроті!

Так!

DSCN6444

На моє прохання, малий приніс синтепон (я ж не планувала м’яких іграшок — це мали бути троянди зі стеклярусу та листівки з фетру). Швидко зробила викрійку котика та почала вирізати деталі майбутніх іграшок для учасників мого майстер-класу.

DSCN6445

Спершу ми всі зробили невеличку троянду на дроті зі стеклярусу. А далі почали вишивати морду котика і зшивати деталі. Коли залишалась одна незашита лапка, в неї вставлялась квітка і зашивалась.
DSCN6446

В результаті ми отримали ось таких гарних весняних котиків, якими ви можете помилуватися в нашій галереї:
DSCN6447

DSCN6448

DSCN6449

DSCN6450

DSCN6451

DSCN6452

DSCN6454

DSCN6455
Що ж, день пройшов чудово і, маю надію, ми зберемся ще не один раз в нашому Центрі, щоб вкотре довести, що життя прекрасне!
Добавить комментарий