День визволення Ворзеля. Ярмарка

Про День визволення Ворзеля (що зовсім поруч з нами) може я й чула з Фейсбуку. А от про те, що в рамках  заходів під час дводенного проведення свята, буде ще й невелика ярмарка в неділю біля Уваровського будинку дізналась практично за тиждень. Це було і приємно, і несподівано. Та наче погода була весь тиждень так нічого, тож можна було їхати…

Після теплої суботи (коли ми вибрались до лісу на фотосесію: фотографувала новий гердан та сережки) раптом стало досить холодно і в неділю вже погода була досить неярмаркова. Але ж вже зібралась, то поїхала. Щоб встигнути розкластися до 11:00 виїхала десь після 10-ти електричкою (їхати хвилин 7 не більше). Думала, назад вертатися десь о 15:00. Тобто, 5 годин на вулиці. Набрала з собою плести-вишивати, щоб не було нудно.

Ні, нудно не було. Було просто ХОЛОДНО.

Попри холод, все інше було добре (місце гарне, поруч лавки для сидіння, організатори навіть надали столи тим, хто був без свого; та й чай в мене був гарячий). А от працювати було неможливо. Тому й зробила лише одну іграшку, а далі руки змерзли. Разом з нею мало бути ще як мінімум дві свинки – а це все Символи-2019 року. Як зроблю, обов’язково дам більше фото.

А ще дуже було приємно зустріти знайоме обличчя (знайоме по Ірпеню)…

IMG_20181111_123714


Ну, а про все інше, про оте, що відбувалося трохи далі за Уваровським будинком, в лісі, найкраще розкажуть фото…
https://www.facebook.com/vorzelyanka/posts/2173545989534669

Добавить комментарий