Цілий Рік Коня. Файна українська конячка Златка

New_Year_2014Знаєте, досі мій блог стояв осторонь від політики (і правильно робила — досить того, що мій чоловік нею займається). Та події в Україні так швидко змінюються, що хоч-не-хоч, а  таки вона тебе зачепить…

Ну, от здавалося, що може бути простіше — намалюй нову схему в EasyBeadPatterns з цієї картинки, а тоді сиди й плети в своє задоволення. Таку біло-блакитну конячку, з візерунком… Але ні. Треба ж було їй поміняти малюнок і, головне, колір її хвоста з гривою замінити на жовтий! Щоб вона більше асоціювалася з нашим рідним прапором.

Що, не очікували, що писатиму українською?! А чом би й ні? Якби GoogleAdSense працював з україномовними блогами на Блогспоті (коли я ще там була), то був би мій блог від самого початку таким. Можливо…

54-2014

Отак і народилася на світ в цей нелегкий для нашої країни час конячка Златка. В моїй стайні вона вже чотирнадцята.

55-2014

Златка — це моя спроба відтворити в бісері аналогічну конячку, шитую  з тканини (про яких я трохи розповідала в попередньому пості). Збережена форма тулуба та ніг, ноги рухаються завдяки гудзикам, на яких вони закріплені, вуха і очі також пришиті окремо. І вже давно мріяла зробити одну конячку з розкішною гривою і хвостом!

56-2014

Златка вміє стояти на різних поверхнях, щоправда ноги в неї вийшли аж занадто рухливі — доводиться її виставляти, щоб вона не падала. Також вона може сидіти.

59-2014

Думаю, всім кортить дізнатися її «технічні» характеристики? Важить Златка аж 85 г, з наповнювачем та гудзиками. Зріст склав майже 13 см, довжина без хвоста 8 см. Висота ніг 5,5 см.

58-2014

З матеріалів було використано чеський бісер, половина — це жовтий матовий, гудзики різних розмірів, паєтки двох розмірів, в якості наповнювача — поліетиленові пакети, тоненька атласна стрічка (прикраса на хвіст).

57-2014

60-2014

У Златки настільки гарна грива з матового бісеру, який приємно шурхотить, коли тримаєш в руках, що її зовсім не хочеться випускати з рук. Схоже, грива ввібрала в себе сонячні промені — від неї йде приємне тепло, якщо її погладити.

А ще Злата дуже любить усе жовте, особливо кульбабки. Та й взагалі, будь-які квіти. Частково я починала її робити ще коли востаннє їздили до лісу на шашлики, от і передалася їй наша любов до природи.

61-2014

 Як і всі мої попередні коні, вона не має ані збруї, ані сідла — вона вільна скакати де схоче.

Файна моя Златка, а ці очі!.. Та стережіться воріженьки, ця дівчина засліпить вас своєю сонячною гривою, а поки ви отямитесь, вона вас усіх ко-пи-та-ми, ко-пи-та-ми! Слава Україні!

                                                    ДАЛІ БУДЕ…

3 comments on “Цілий Рік Коня. Файна українська конячка Златка

  1. Вауу!!! Дуже гарний пост українською, Ви молодець!!! Таких прекрасних коників плетете))) Супер, мені дуже сподобалась Златка!!)))

    • Лишилося вирішити ще два питання: чи давати майстер-клас на неї взагалі та, якщо дам, то чи не дати його теж українською?..

Добавить комментарий