Виставка Handmade Expo’2017. Весна

HANDMADE430xСьогодні була в Києві на довгоочікуваній виставці Handmade Expo на Броварському. Як завжди, море задоволення та гарні покупки!

На текстильний виставці, що проходила паралельно, бачили в’язальну машину, яка в’яже тоненькі шкарпетки усього… за 1,5 хв/1 шт. А потім на другій машині їм зшивають край.

Не обійшлося без приємного сюрпризу…


DSCN6328
Дещо було куплене в моїх улюблених магазинах, дещо в новеньких.

DSCN6329Трохи фетру від улюбленої «Чудесины». Темно-червоний та салатовий — то нові кольори.

DSCN6330Ось такий гарний набір для творчості від «ВДВ» — півник з фетру. У них, до речі, є фетр в продажу, щоправда, на виставці змоги купити його не було, лише через сайт.

DSCN6331І раптом надибала чеський бісер від «Вишитих мрій» по такій ціні, що купила цілих п’ять пакетів (я й так збиралась в той день купляти бісер, але по 25 г і геть за іншу ціну).

DSCN6332Не менш за смішну ціну придбала флористичну стрічку. Може треба було взяти ще й коричневу?..

DSCN6334

На стенді «Волшебной страны» знайшла дерев’яні заготовки під вишивку бісером та нитками. Та поки вагалася, брати одну чи дві, мені… подарували одну заготовку (ту, що з на паличці). Другу я купила (бо насправді хотіла придбати дві). Ось такий приємний сюрприз. Цікаво, що на сайті вони є лише в наборах, тому ціна на них буде значно вища.

DSCN6335А ці чудові керамічні намистини 6 мм від фірми «Zarmilka» (чомусь думала, що візитка в мене є, тому й не взяла).

Ще жалкую, що не було змоги купити гарнючі фарби, які імітують глазур — такими розмальовувати кераміку, мабуть, класно! Та й ціна на виставці відрізнялась від ціни на сайті ( в меншу сторону).

А для малої привезла невеличкий подарунок — іграшку від «Грибної сторожки»:
DSCN6655

Сподіваюся, і на інших виставках буде так само класно. Адже окрім цікавих товарів та приємних цін в першу чергу люблю дивитися роботи різних майстрів, які представлені на виставці.

Добавить комментарий