Іграшка з фетру. Кабан-іклан

КАЗКА ПРО ПАНА КОЦЬКОГО ТА МАЙСТЕР-КЛАС

Це ще одна з моїх “карантинних” робіт.

Пам’ятаєте казочку про рукавичку, там був такий персонаж Кабан-іклан? А казку про пана Коцького? Так от, довелося мені на днях готувати театралізацію казки для учнів 1 класу. Згадала, що в мене є практично всі персонажі відомої української народної казки про пана Коцького: котик, лисичка, зайчик, вовк та ведмідь. Не вистачало для повного комплекту лише кабана…

Трохи подумавши, взяла й намалювала викрійку до нової іграшки. А вже за годину в мене був чудовий представник дикої лісової природи – кабан!

Весь процес створення цієї іграшки я викладаю тут.

Отже, нам будуть потрібні:

  • Фетр від 1мм (можна двох кольорів)
  • Синельний дріт 1 шт.
  • Нитки для зшивання (в мене акрилове муліне) кількох кольорів
  • Нитки для чубчика (підійде звичайне муліне)
  • Бісер та паєтки для очей – по 2 шт. кожних
  • Нитки для бісеру
  • Наповнювач (в мене синтепон)
  • Аксесуари на шию (в мене ланцюжок-подовжувач 5 см)
  • Голки для шиття, для бісеру, інструмент для роботи з фурнітурою

Почнімо!

З фетру вирізаємо дві половинки іграшки, з фетру іншого кольору – дві деталі вух та одну деталь хвостика.

За допомогою бісеринок пришиваємо очі-паєтки.

Оформлюємо писок нашому кабанові: вишиваємо на обох половинках чорними нитками рот, а білими ікла. До обох половинок пришиваємо вуха.

Тепер розпочинаємо зшивати нашу іграшку, поступово додаємо решту частин. Я починала від шиї й рухалась до голови, тож спершу вставила чубчик.

Коли дійшла до потилиці, вклала трохи наповнювача й продовжила зшивати, наповнювач підкладала по ходу роботи.

З синельного дроту скрутити “скелет” нашої іграшки (він, до речі, є однаковим для всіх моїх іграшок), далі обмотати його невеличкою кількістю наповнювача (проте, ця рекомендація підходить для таких матеріалів як вата та синтепон, холофайбер доведеться вкладати по ходу). Вкласти “скелет” в середину іграшки, розташувавши руки з двох боків трохи нижче рівня шиї. Зашивати далі аж до місця, де буде вставлено хвостик.

Гарно фіксуємо місця зшивання біля лап. Зашиваємо іграшку до кінця. Прикрашаємо нашого крутого кабана ланцюжком.

Наш кабан зроблений і готовий брати участь у маленькій виставі! Можливо з часом пошию ще й жабку, тоді точно можна буде розіграти казочку про рукавичку…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий