Справжній бандерівський Кінь Степан

uoUI1GE6-B0

Історія зі Златкою набула продовження — тепер вона буде не одна: приблизно тиждень назад я завершила роботу над другим конем по тій же самій схемі.

Ще коли я зробила Златку, моя мала попросила зробити і їй такого самого, але червоного. Тоді я вагалася щодо кольору, адже зараз рік Синього, а не Червоного Коня. Та й не люблю я повторюватись… А потім виникли ідеї і вже перед очима виник образ майбутньої іграшки.

Червоно-чорного коня, як той прапор…

А заразом і ім’я майбутньому коневі придумалось — Степан! Як Бандера.

Наче там були інші варіанти : )))

147-2014

О, так, це мав бути саме червоний кінь з чорною гривою і хвостом. Форма зберігалась та сама, а от щодо доречності малюнку знов виникли сумніви — він же хлопець, куди йому квіточки. Намагалася перемалювати схему. Та чим більше я думала про нього, тим більше приходила до висновку, що не треба нічого в ньому змінювати окрім кольору.

Одразу замовила у Світлани в HandMadeMart.net (посилання на нього є вгорі, на сторінці «Полезные ссылки») дуже гарний матовий чеський бісер — червоний (90050/174) та темно-сірий (40010/156). Темно-червоний матовий в мене вже був. Так само, як і в Златці ноги та вуха мали бути темніші від тулуба, а от гриву хотіла зробити з матового чорного бісеру.

146-2014

А потім побачила в інтернет-магазині «Маковка» (посилання на нього також є вгорі, на сторінці «Полезные ссылки») просто таки ульотну річ — металеву підвіску-автомат! Ось воно! Мій Кінь Степан вже не буде простим конем, ні, він стане воїном та…борцем з усякою терористичною нечистю, що засіла на сході України : )))
…Так, зараз там дуже гаряче, наших військових обстрілюють з установок «Град», обстрілюють і жилі квартали, був обстріляний луганський аеропорт, кілометри залізничничних колій заміновано або вже підірвано. Постійно в новинах повідомляють про нові атаки терористів та загиблих з обох боків. На днях збили пасажирський літак. Загинуло майже 300 людей…

151-2014

Розпочинала роботу над Степаном трохи повільніше ніж над попереднім. А коли почала плести ноги (робота розтягнулась на тиждень), так взагалі в нас почалися дощі і зливи з громами та блискавками, і чим ближче було до кінця, тим негода день від дня ставала лютіша…

152-2014

У той день, коли я взялася зшивати коня, погода споганилася з самого ранку. Але в той момент, як я зав’язала останній вузлик, дощ раптово скінчився. Коли ж справа дійшла до гриви — злива почалася знову і в нас вимкнули з півдня світло. Плела до вечора скільки могла, далі не втерпіла і доплітала при свічках!

148-2014

Та нарешті з’явилося світло, я доплела Степану його розкішний хвіст і почепила автомат на шию.

Отак на світ Божий з’явився Кінь на ім’я Степан. Народився він тут, вдома, за монітором комп’ютера. Та й в ньому є щось надприроднє — його грива та хвіст ввібрали в себе всю силу і міць блискавиць : ))) Може, тому вони стали не чорного, а темно-сірого кольору?

150-2014

Грива на відміну від Златки в нього коротша, адже він, як воїн, не носить довгого волосся. А от хвіст має дуже довгий — це дуже гарно (дівчата будуть в захваті), а на полі бою згодиться, щоб ворогів в сторони розмітати : )))

149-2014

Як і Златка, Степан вміє стояти та сидіти на рівних поверхнях. Розміри в нього такі самі, хоча здається, що він трохи граційніший — це, вочевидь, за рахунок чорного контуру на всіх деталях. Довелося навіть зробити ноги трохи вищими ніж на схемі, але цього зовсім не помітно.

154-2014

Можливо, цей гарний на вигляд кінь, з квітковим малюнком на боці та модною стрижкою не справляє такого сильного враження. Та горе тим терористам та їхнім посіпакам, кому він в лісі стрінеться! Його поява буде як грім серед ясного неба, атака ворога буде блискавична. Це буде останнє, що вони побачать — нікому  в голову не прийде, що й в коня може бути автомат : )))

153-2014

Отак і стоїть на варті червоно-чорний, а від того майже бандерівський, Кінь Степан. Це — кінь моєї малої. Носить він з собою великий автомат. Настане день, коли Степан ОБОВ’ЯЗКОВО зніме його.

Та це станеться тоді, коли в нашій рідній країні буде мир та спокій.

СЛАВА УКРАЇНІ!

155-2014

Червоний бандерівський кінь

Добавить комментарий