Крила вогню. Дракони моєї малої-1

Почну здалеку.
Моя мала з дитинства любить динозаврів та драконів. За весь час ми купили, мабуть, більшу частину книжок про динозаврів, “Парки юрського періода” знаємо практично напам’ять, є в нас і класифікація драконів та як малювати і одних, і других, а з малюнків динозаврів та драконів скоро можна буде складати гору Еверест! Та останнім часом в нас з’явився “головний біль” під назвою “Крила вогню” Туї Т. Сазерленд…

Мала страшенно полюбляє читати. І це великий плюс, адже зараз діти окрім смартфонів нічого не сприймають. Поки ми збирали першу серію “Котів-вояків”, моя мала знайшла в інтернеті (на нашу голову) іншу серію книжок “Wings of fire”. Книжки про драконят були перекладені на російську і їй довелося їх читати онлайн, бо на той час не було видання українською.
Та недовго довелося чекати, бо видавництво “Ранок” таки видало першу книжку “Крила вогню. Пророцтво про драконят”! Весь минулорічний карантин пройшов у розмовах про цю книгу, що довелося навіть купити її на день народження (“Коти-вояки” попри повну другу серію книжок та спецвидання вже й не згадувались). Прочитала її швидше, ніж вона йшла до нас по пошті… з рук не випускала, перечитувала по кілька разів.
А тут вже й друга частина виходить “Крила вогню. Загублена принцеса”! І знову, розмови про драконів, очікування і нарешті подарунок на новорічні свята. Та поки ми купили їй другу книжку встигла вийти третя.
Нехай читає, це ж українською…
Другу прочитала так само швидко, що й першу…
Після свят на роботі була часткова завантаженість і я часто лишалась вдома. В малої після зимових канікул ще була дистанційка – в нас була купа часу. Мала бачила, що я щось шию з фетру і взялася шити й собі…

Вона сама намалювала “з нуля” повноцінну викрійку дракона, я лише допомогла перенести її на картон, далі вона сама викроїла усі деталі і взялася шити!

До цього часу такого жвавого інтересу до шиття чи рукоділля за нею не спостерігалося. Було, звичайно, кілька іграшок, що вона пошила в різний час, але тут було щось інше.

Можливо, це не так швидко виходило як в мене, але через два дні в нас був перший повноцінний дракон. І не маленький, а досить таки великий.

Дракон 20 см у довжину та всі 15 см у висоту, має чудові чорні блискучі крила, а також рухомі ноги – саме тому вони пришиті на гудзики.

На одному вирішила не спинятись, заявила, що їх має бути 14 (!) і одразу сіла шити наступного. Так в нас з’явився ще один, герой книги:

У кожного лапи рухомі завдяки гудзикам. Це іграшки, з якими реально можна гратися. Відмінність від першого – кожне крило зшите з двох деталей, але без наповнювача.

За другим прийшла черга й третього… в нього теж подвійні крила, тільки ззовні йде блискучий фетр.

Всі разом

На трьох не спиняємось, шиємо далі!

А наостанок намалювала вона ще й маленького, от тільки я трохи виправила викрійку, щоб була гарніша.

Драконяча сім’я

Це поки що перша частина іграшок від моєї малої. Далі будуть ще дракони і ви дізнаєтесь чи отримала мала третю книгу про драконят, а також окремим постом викладу інші її роботи.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий