Крила вогню. Дракони моєї малої-1

Почну здалеку.
Моя мала з дитинства любить динозаврів та драконів. За весь час ми купили, мабуть, більшу частину книжок про динозаврів, “Парки юрського періода” знаємо практично напам’ять, є в нас і класифікація драконів та як малювати і одних, і других, а з малюнків динозаврів та драконів скоро можна буде складати гору Еверест! Та останнім часом в нас з’явився “головний біль” під назвою “Крила вогню” Туї Т. Сазерленд…

Мала страшенно полюбляє читати. І це великий плюс, адже зараз діти окрім смартфонів нічого не сприймають. Поки ми збирали першу серію “Котів-вояків”, моя мала знайшла в інтернеті (на нашу голову) іншу серію книжок “Wings of fire”. Книжки про драконенят були перекладені на російську і їй довелося їх читати онлайн, бо на той час не було видання українською.
Та недовго довелося чекати, бо видавництво “Ранок” таки видало першу книжку! Весь минулорічний карантин пройшов у розмовах про цю книгу, що довелося навіть купити її на день народження (“Коти-вояки” попри повну другу серію книжок та спецвидання вже й не згадувались). Прочитала її швидше, ніж вона йшла до нас по пошті… з рук не випускала, перечитувала по кілька разів.
А тут вже й друга частина виходить! І знову, розмови про драконів, очікування і нарешті подарунок на новорічні свята. Та поки ми купили їй другу книжку встигла вийти третя.
Нехай читає, це ж українською…
Другу прочитала так само швидко, що й першу…
Після свят на роботі була часткова завантаженість і я часто лишалась вдома. В малої після зимових канікул ще була дистанційка – в нас була купа часу. Мала бачила, що я щось шию з фетру і взялася шити й собі…

Вона сама намалювала “з нуля” повноцінну викрійку дракона, я лише допомогла перенести її на картон, далі вона сама викроїла усі деталі і взялася шити!

До цього часу такого жвавого інтересу до шиття чи рукоділля за нею не спостерігалося. Було, звичайно, кілька іграшок, що вона пошила в різний час, але тут було щось інше.

Можливо, це не так швидко виходило як в мене, але через два дні в нас був перший повноцінний дракон. І не маленький, а досить таки великий.

Дракон 20 см у довжину та всі 15 см у висоту, має чудові чорні блискучі крила, а також рухомі ноги – саме тому вони пришиті на гудзики.

На одному вирішила не спинятись, заявила, що їх має бути 14 (!) і одразу сіла шити наступного. Так в нас з’явився ще один, герой книги:

У кожного лапи рухомі завдяки гудзикам. Це іграшки, з якими реально можна гратися. Відмінність від першого – кожне крило зшите з двох деталей, але без наповнювача.

За другим прийшла черга й третього… в нього теж подвійні крила, тільки ззовні йде блискучий фетр.

Всі разом

На трьох не спиняємось, шиємо далі!

А наостанок намалювала вона ще й маленького, от тільки я трохи виправила викрійку, щоб була гарніша.

Драконяча сім’я

Це поки що перша частина іграшок від моєї малої. Далі будуть ще дракони і ви дізнаєтесь чи отримала мала третю книгу про драконенят, а також окремим постом викладу інші її роботи.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий