Крила вогню. Дракони моєї малої-2

Ще пара драконів від моєї малої. Виготовлені нею ж повністю за її власним шаблоном.
Рветься їх шити багато та продавати десь на ярмарку разом з моїми іграшками :-)))
З матеріалів — нічого нового не додалося, жорсткий фетр Туреччина та Китай 1-1,3 мм, жорсткий фетр з блискітками, акрилові нитки, гудзики, синтепон.

Я лише ноги допомагаю пришивати — все ж таки там трохи складно…

А в цього дракона (за задумом) просто величезні очі! Хоч у мене є підозра, що дехто просто полінувався ретельніше гудзики підібрати.

Як можна помітити, лише у самого першого, чорного дракона крила складаються з одного шару тканини, а в решти — з двох, хоч ця операція й займає більше часу.
Про самих найперших драконів, яких шила моя мала, можна почитати-подивитися тут.
Мала шитиме ще одного дракончика: її однокласниця зробила їй замовлення, навіть матеріали купила для нього, тож чекаємо на ще одного.


І я обіцяла написати чи отримали ми третю книжку з серії «Крила вогню. Таємне королівство». Так, нам пощастило її купити!
А було це так. Ми поїхали в Київ на весняну виставку «Handmade Expo». Моя мама подарувала малій гроші до свята 8 березня; дорогою з виставки ми натрапили на книжкову крамницю, де й знайшли третю книгу. Поки їхали додому, встигла прочитати майже половину…
Чекаємо на вихід четвертої книжки…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий