Купа грошей

куча-енег-34637768Ми чули багато разів Бойтесь своих желаний, они имеют свойство сбываться” та не завжди вдається бути обережним…

Влітку з фінансами було досить нестабільно; в Центрі діти роз’їхалися, на заняття ходило зовсім мало… Отак і народилась ідея зробити для себе амулет, який не “буде приносити гроші”, а лише “допомагатиме заробляти гроші” – адже гроші це така річ, яка не береться нізвідки.

Ім’я йому було дане “Купа грошей”

265-2017


Оскільки планувалася текстова вишивка на фетрі, я замовила трохи товстіший китайський фетр 1,3 мм (в інтернет-магазині Fetr.net.ua). Всередину зшитих елементів не планувалось щось вставляти (як я це зазвичай робила, наприклад, в уічольських сумках-амулетах). Обійтися без бісеру я ніяк не могла, тому прикраса комбінована: елементи вишиті на фетрі акрилом+чеський бісер.

На великому центральному медальйоні “Купа грошей” – саме ця частина “відповідальна” за (великі) грошові надходження, так би мовити : ))) На двох менших вгорі написано “Гроші” – ця частина має просто “приваблювати” гроші як такі.

DSCN7729 купа грошей-4 DSCN7730 Гроші 1


Вишивався амулет повільно, без поспіху. Та тільки я його закінчила, почалися дива. Одним з них було довгоочікуване повідомлення про зарахування грошей на карту за рекламу в моєму блозі від служби Google AdSense… Не обійшлося без “приколів”: наприклад, коли нам на роботі принесли і віддали мені в руки квитанцію на сплату орендної плати на куууупу грошей : ((( Тобто, ти маєш справу з купою грошей та не обов’язково вона твоя, а по-друге, може, це тобі треба сплатити цю купу грошей?..

266-2017

Нижче даю кілька схем для вишивання “грошових” амулетів:
амулет “Купа грошей”
купа грошей-1

купа грошей-2

купа грошей-3
амулет “Багатство”
Багатство
амулет “Гроші” (схеми не мої)
Гроші (2)

Гроші
Та найцікавіше було попереду. Ключовим в цьому стали саме гроші. Точніше, старі польські монети – гроши (не питайте тільки, звідки вони в нас!).

Що написала, те й отримали : )))

Та не думаю, що написавши “Купа доларів” з’явилися б саме вони…

Очікування

куча-енег-34637768

Реальність

DSCN8068

Добавить комментарий