Майстер-клас від «Життя прекрасне». Текстова вишивка на одязі

Текстова вишивкаМене давно вже просили зробити такий майстер-клас та коли настав час його проведення — усі бажаючі роз’їхалися на вихідні…

Прикро, але не смертельно.

Спеціально під цей майстер-клас, а я готувалась заздалегідь, я зробила пробну вишивку на власних джинсах. Так я з’ясувала, скільки часу необхідно для цього та складність виконання завдання для дітей (розраховувала більше на дорослу аудиторію — особливо на тих, хто добре вміє вишивати та хоче дізнатися щось нове про вишивку).

DSCN7335
203-2017
204-2017

Запланувала цей майстер-клас на цю суботу у Творчій майстерні. Прийшла лише Ліза. Вибрала собі напис «Здоров’я» (один з багатьох підготовлених спеціально для заняття). Не зважаючи на всі складнощі вишивки на джинсах, вона в свої 8 років спромоглася зробити цю вишивку сама і досить непогано.

Розмочували накладну канву на місці, бо розмочена краще висмикується. Розмочена і висушена Zweigart (бо наша одразу м’яка) стає м’якою і навіть приметана до основи може перекосити малюнок, а в сухому і не розмоченому стані вона не висмикується взагалі, бо накрохмалена чи що?

DSCN7351 DSCN7353 DSCN7355 DSCN7356

Оскільки Ліза прекрасно вишивала сама, в мене з’явився час, щоб теж долучитися до вишивки. В мене ще є джинсова жилетка, вишивки на ній нема, тож я вирішила і її прикрасити. На джинсах в мене було вишито слово «Українка» : ))) Це ж саме слово вирішила вишивати і на жилетці, от тільки змінила кольори, бо джинси в мене сині, а жилетка темно-синя, майже чорна, а білим не хотіла вишивати (канва біла і трохи ускладнює роботу з білими нитками).
DSCN7349

DSCN7350

DSCN7352

205-2017

206-2017

А зараз даю схеми цих гарних закодованих слів для вишивки: ви теж зможете вишити собі оберіг чи просто прикрасити одяг та сумку.
Українка
Українка-3

Здоров’я
Здоров'я 2

Добавить комментарий