Мала зелена гольниця з трояндами

Час експериментів одним флешмобом не обмежився, я пішла далі — ті самі троянди, але вже своїми улюбленими акриловими нитками для вишивки. Та ще й на зеленому! Але ж таки за вікном +20 було і ніби весна вже така нормальна…

Я не робила майстер-клас, бо й без мого їх багато в мережі. Але мені довелося її робити, виходячи з наявності в мене певних матеріалів: ну, ось, наприклад, мереживо можна було б приклеїти за допомогою клею-пістолета, якого в мене досі нема. Або замінити те саме мереживо якоюсь гарною тасьмою, якої… в мене теж нема!
А от що в мене було, то це бажання зробити маленьку гольницю, в якої всередині основа — кришечка з-під чогось… Чого-небудь… В мене це кришечка з-під великої зубної пасти (на 250 мл сімейний варіант).

Її розміри склали 5х5 см. Мереживом я маскувала місце з’єднання з основою (так всі ж роблять?).
А загалом вона мені страшенно подобається. І троянди на ній більш червоні в реалі, ніж на фото.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий