Minecraft з фетру

В моїй роботі всяке бувало. Було, ходили до мене на гурток хлопці, шили та плели на рівні з дівчатами. А от працювати в класі, де лише одні хлопці (хай навіть їх всього 8-9 осіб) – такого в мене ще не було! Тут доводиться бути винахідливою, готуватися до кожного заняття, враховуючи відмінності цієї “більшості”…

Гру Майнкрафт люблять всі діти, і деякі дорослі… грають в неї хлопці, грають в неї дівчата. Тож коли виникла ідея намалювати й зшити кілька персонажів з цієї гри я була щаслива – відчувала, що хлопці зацінять!

Підготовка до Китайського Нового року розставила свої приорітети – першою намалювалась й пошилась свинка.

Її місце – десь на рюкзаках/сумках.

Кріпер був наступним, бо він шиється найлегше, але я його не шила – бо він шиється дуже просто, а мені цікаво складніші об’єкти. Тому наступного я зробила Стіва.

Та оскільки Кріпер є всенародним улюбленцем, його заготовок вирізала найбільше. Навіть зелений фетр довелося дозамовляти…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий