Осіння киця з фетру

dscn5560Ще 15-го жовтня була проведена благодійна ярмарка (та інші святкові заходи) у міському Будинку культури до Дня захисника України (який вже вдруге святкують по-новому 14-го жовтня), під час якої в мене купили дві іграшки з фетру (які я не планувала продавати — вони слугували нам за зразок на гуртку, також на них були нашиті уічольські квіти, що теж були зразком): продалась зелена киця та маленьке яблучко, яке мало прикрасити в цьому році нашу ялинку!

Без цієї киці сумно. Між іншим, в мене учениця на гуртку встигла зробити по ній свою іграшку (фото викладу вже скоро). Та хотілось мати свою. В розпал осені нічого іншого в голову не лізе, як оздобити нову іграшку золотим кленовим листям та червоним намистом, додавши все той же двокольоровий чеський бісер, що придбала на виставці.

За вікнами ллє дощ та ходять сірі хмари, лише зрідка на півдня небо прояснюється. Ось так і підібрався фон для киці. Ніжно-блакитний фетр, що теж придбала в Києві на виставці, бо дуже вже не вистачає ясного неба та сонечка…

В цієї киці є відмінність від попередньої: в неї є маленька петелька — вона також прикрасить нашу ялинку.


488-2016

dscn5561

489-2016

dscn5563

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий