Пошуки натхнення. Сірі кицюні з фетру з трояндами

Блукаючи Pinterest у пошуках натхнення, а також ідей, де ще б можна застосувати вишивку, надибала чудові котячі малюнки від Terry Runyan. Котики мені сподобались, вирішила спробувати їх відтворити у фетрі, а заодно й вишивку рококо випробувати.

Чому саме сірі, а не якісь кольорові коти?
Тому що в мене фетру сірого багато. І вдома жила в нас така собі сіра киця Шуга: гладкошерсна, зеленоока, з білою плямкою на грудях, дуже незалежна, дикувата, але водночас дуже любила спілкування. Не нявкала до нас, як решта котів, а муркала так, як коти муркають між собою. І любила чіпати за ногу всіх лапою, коли сиділа на бильці дивану — так вона привертала нашу увагу до себе…

Висота 8,5 см, довжина 11,5 см

Ці киці на неї мало схожі, але в мене стійка асоціація саме з нею.

Висота 8,5 см, довжина 10 см

Із флешмобом на Фейсбуці вибилась трохи з графіку, проте потім надолужила з кицюнями. День з 5-го по 8-й.

У цієї дві задні ноги об’ємні, завдяки цьому вона може отак сидіти на краю стола.

Не знаю напевно чи продаватиму їх — робила їм петельки про всяк випадок, а коли закінчила над ними працювати, взяли сумніви щодо продажу…

Висота 6 см, довжина 13 см

Тут троянди рококо вишиті все ще отим, старим муліне радянського виробництва. Кольори не вицвіли досі, отже залишатимуться такими ще довгий час. Та вже наступний свій проект вишиватиму акрилом по фетру.

Висота 1 см, ширина 5,5 см

А ось і всі разом:

Вертаючись до автора цих мальованих котів, відвідайте сторінку Terry Runyan на Pinterest

А також обов’язково зайдіть на сайт, де ви зможете більше дізнатися про художника.

Нехай і до вас прийде натхнення!

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий