Про бандерівські ялинкові прикраси

2_81А що, такі існують?!

Може, саме такі думки іноді виникають у українофобів. Адже, як сказав Майстер Уґвей: «Немає нічого неможливого»…

Про існування синьо-жовтих ялинок (які, до речі, особисто мені не подобаються) я знаю. Та й прикраси на ялинку в національних кольорах теж іноді зустрічалися. Але здебільшого ялинку прикрашали кулями двох кольорів: блакитними та жовтими та й то лише в якихось установах.

І навіть після Помаранчевої революції не було якогось жовто-блакитного буму, скоріше побільшало помаранчевих куль та прикрас (наприклад, кулі з написом «ТАК!»).

Та цей Новий Рік стане для всіх нас особливим…

На початку грудня була я в Києві на виставці «Медвін»: це рукодільна виставка-ярмарка, зимою завжди носить новорічний характер. Виходила звідти з дуже гарним настроєм (а також парою пакетів з чеським бісером по «старих» цінах) та думкою про те, що в цьому році на виставці було представлено дуже багато прикрас та різний декор саме в українських кольорах. Не лише синьо-жовтому чи жовто-блакитному, але й під вишиванку.

На моїй ялинці ви не побачите купи синьо-жовтих куль чи тризубів. Адже я, як і всі нормальні українці, прикрашу ялинку традиційно… звичайними різнобарвними іграшками, які куплені в магазині чи на ринку. А от такої кулі, як на фото на початку статті, навіть одної в мене не має, хоча купити на виставці її можна було.

Але сьогодні і на моїй ялинці з’явилося дещо НАШЕ.

DSCN2137

Це сердечко я задумала вишити одразу після будиночка. Якась би інша майстриня нашила б їх десяток, але ж вишивка — це не моє. Тож мені і одного достатньо.

DSCN2135

Воно велике, десь 12 см. Вишивала по канві, акриловими нитками та бісером — я ж без нього не можу! Сзаду фетр, всередині синтепон. На схемі воно саме звичайне, до речі, в мене є два варіанти цього сердечка:

2013-09-2 images (12)Як бачите, схема як схема.

Ну, не втрималась, вишила синім та жовтим!  Така от вийшла бандерівська прикраса на ялинку : -))) Та насправді вона лише хворим українофобам і не сподобається. Бо, аби бути справжнім патріотом, одної іграшки чи ялинки синьо-жовтої замало. Треба бути патріотом в серці й душі.

Як на мене, вийшло непогано. На одну іграшку, зроблену з любов’ю своїми руками, на моїй ялинці побільшало.

DSCN2136

P.S. А ще це сердечко старалась вишити саме до сьогодні — адже саме в цей день 12 років назад ми одружилися…

Добавить комментарий