Різдво та 25 бичків з фетру-1

Наступний рік, як відомо, рік Білого Бика, тому всі майстри різних напрямків зайняті виготовленням цих рогатих істот. І от коли я вже думала, що маю певний запас своїх іграшок (який ще треба буде якось розпродати), мене попросили зробити термінове замовлення: за 10 днів виготовити аж 50! шт. бичків з фетру по зразку з фото, що його надіслала замовниця…

Фото, надіслане мені як зразок

Це сталося майже перед Миколаєм, я спочатку відмовилась – хіба реально в такий термін не маючи викрійки склепати “з нуля” 50 іграшок?! Та навіть зі своїми викрійками це було неможливо.
Однак вдалося домовитися і про терміни, і про кількість, і про оплату. Довелося купляти фетр певних кольорів, вперше випробувала товстий фетр (китайського виробництва) 3 мм.

Першу партію іграшок (20 шт.) я встигала зробити до Різдва. Кольори були коричневі та молочний (бо білого фетру стільки не було – нашила раніше білих бичків за своїми викрійками). Пізніше додала ще 5 шт.
Завдяки своєму новому місцю роботи, я змогла вдало організувати процес і впоралась із цією “конвеєрною” роботою.

Товстий фетр 3 мм коричневого кольору було використано для рогів: звісно, можна було зшивати з двох однакових половинок, але тоді це зайняло б ще більше часу. А так вирізав одну товсту деталь і вставив у потрібне місце.

Вийшло 8 бичків молочних, 5 та 6 світло-коричневих, 6 коричневих.

Для іграшок використала жорсткий фетр 1 та 1,3 мм турецького/китайського виробництва (насправді він не такий жорсткий, яким міг би бути), акрилові нитки для вишивки, чеський бісер 10/0 для очей, синтепон та вощений шнур 1 мм.

З наступаючим Різдвом Христовим!

…Їх забрали майже перед Новим роком. Другу половину я робитиму вже після свята. За планом у кожного з цих бичків має бути в’язаний шарфик (я в’язати, звісно ж, умію, але ж ще й в’язати не вистачає! Досить того, що їх багато однакових)…їх в’язатиме інша людина, принаймі вона хоч в’яже частіше за мене (я ж не в’яжу)…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий