Різдво та 25 бичків з фетру-2

Вітаю з Різдвом тих, хто святкує його в цей день (ми вже років зо три святкуємо Різдво разом з усім світом, 25 грудня)!
Сьогодні представлю другу половину мого мега замовлення на бичків з фетру (перша половина була тут). Тепер зробила більше білих – адже буде рік саме Білого Бика, ну, й фетр купить пощастило швидко.

13 білих і по 6 молочних та коричневих, а разом 25 штук.

А ось такий приблизно вигляд матимуть ці іграшки вже з шарфиками. Я зробила попередньо свій зразок, ще у грудні (адже треба спершу було перевірити чи вдало намальована викрійка, чи робити роги з блискучого фетру, чи з двох половинок) і на нього навіть вив’язала шарф.

Золоті роги хоч і гарні, проте замовниця відмовилась від них на користь коричневих
Фото, надіслане замовницею

Був варіант, запропонований мною, щоб їх не в’язати, а зробити з м’якого фетру (такий варіант можна побачити на моєму бичку, що висить на ялинці), але зрештою лишились в’язані. Для кого б не були замовлені ці прекрасні іграшки, нехай вони принесуть удачу їх новим власникам у 2021 році!
P.S. Та не забуваймо, що Рік Білого Металевого Бика прийде до нас лише 12 лютого за Китайським календарем.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий