Сережки з Сонячного лісу

70-2014Після тривалої перерви вибралися на травневі свята знов до нашого лісу. Навіть купили м’ясо на шашлики, хоч ціна за останні тижні значно виросла. Та зрештою не шашлики для нас головне в таких поїздках, а спілкування з природою…

Оскільки стало вже певною звичкою брати з собою рукоділля в ліс, взяла бісер і цього разу. А ще вирішила влаштувати моїй Златці фотосесію та показати їй, звідки вона родом (нагадаю, я починала її робити ще до Пасхи, саме там, де ми постійно відпочиваємо).

71-2014

Златка ще ніколи не була у справжньому лісі, особливо в такому великому. Тож спершу було трохи лячно, але сонячні промінчики таки виманили її з кишені мого рюкзака, страх перед великим незнайомим лісом кудись зник. Грива заграла золотом на сонці і раптом Златка відчула міцний зв’язок з цією галявиною, схованною від людських очей, де між сосен чути круків та чорних дятлів.  Від радості вона застрибала по столу і, якби мати кращий слух, можна було б почути тихе іржання…

69-2014

Поки всі відпочивали після смачних шашликів, я собі тихенько працювала над новою парою сережок. В минулому році я так само плела схожі сережки тут, у лісі:

67-2014

68-2014

Трохи зголоднівши, Златка пішла пощипати трохи тутешньої травички:

74-2014

А перед від’їздом ніяк не могла вирішити, де ж їй сісти на велосипеді: чи на моєму сидінні,

72-2014

чи все ж таки попереду, за кермом?

Двоє синіх коней

Двоє синіх коней

 

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий