Свинка Пеппа з фетру. Майстер-клас

LavishRaggedLadybugЯ терпіти не можу цю істоту! Та мультсеріал про неї. Але інші його дивляться, а іноді дітям купують іграшки.

Сталося так, що мені замовили м’яку іграшку з фетру і саме Свинку Пеппу!

А я думала, що майстер-клас проведений в минулому році був останнім випробуванням…

Тож довелося малювати та шити, з любов’ю неулюбленого персонажа…

Моя іграшка пошита з м’якого китайського товстого фетру (чи 1,2 мм, чи навіть 2 мм). Наповнювач синтепон. Зшито акриловими ниточками для вишивки. Очі — дві великі чорні бісеринки (розмір десь 6/0 чи 8/0).

Будь яка іграшка починається з викрійки. В інтернеті знайшла пару-трійко викрійок, та все одно вирішила спробувати намалювати сама:

DSCN9444

Далі перевела за допомогою копіювального паперу на картон і вирізала:

DSCN9445

Обводимо всі наші картонні деталі на фетрі: голова — 2 частини з рожевого фетру, вуха — 4 деталі (по 2 на кожне) з рожевого фетру, ніс — 1 деталь, я обводила 10 копійок, з дещо темнішого рожевого, тулуб — 2 деталі з червоного фетру, верхні кінцівки — 4 деталі (по 2 на кожну) з рожевого, ноги — 4 деталі (по 2 на кожну) з рожевого, черевики — 4 деталі (по 2 на кожну) з чорного фетру, рот — 1 деталь з червоного фетру, очі — 2 деталі з білого фетру (можна брати жорсткий).

DSCN9446

Коли всі деталі вже вирізані, починаємо роботу. Я першими зшила вуха. Наповнювати їх за бажанням. Думаю, можна зшити одразу руки-ноги та пришити носа, проте це не суттєво.

Треба акуратно пришити голову до тулуба на обох половинках. Розташуйте та пришийте спершу на одній, а на другій вирівнюйте голову, приклавши вже зшиту половинку до другої, незшитої.

DSCN9447 DSCN9448

Якщо ви ще не встигли оформити морду, то саме час зробити це. Носа пришийте двома широкими стібками, можна в дві нитки. Всі деталі пришиваємо «вперед голкою», а зшиваємо петельним швом.

DSCN9449

Коли є дві деталі голова+тулуб та кінцівки, можна зшивати всю іграшку. Зшиваючи, не забувайте вставляти руки-ноги та вуха. Також наповніть голову одразу, як вона буде зшита.

В мене очі та черевики були пришиті вже після того, як вся іграшка була зшита остаточно. Це можна робити як до так і після.

DSCN9450 DSCN9451

І трохи фото, де видно габарити іграшки:

А ось це викрійка іграшки, знайдена в інтернеті:
свинка пеппа выкройка для фетра

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий