Уічольські амулети-2020

Допомагають зняти карантинний настрій

Тут розкажу про два своїх гердано-амулети по уічольським мотивам, так би мовити.
Я останній раз такі робила ще у 2018, а такий червоний аж у 2016. А ось тепер знов прийшов момент, коли взялася за роботу над ними…

Отже, амулет перший. Почала я його робити ще минулого (якщо не позаминулого) року, але потім закинула його до кращих (карантинних) часів. Зараз швидко доробила його протягом двох суботніх ярмарків у Ворзелі.
Головна відмінність від попередніх – на підвісках скляні намистини “бите скло” від “Дома бусин”. Решта незмінна: чеський бісер 10/0, титанові чорні нитки, натуральна шкіра.

А тепер про другий, червоний, амулет. В одну з таких субот мені зробили замовлення на великий червоний амулет. Точніше, ми ще маємо обмінятися прикрасами – мій з бісеру на етнічне кольє з сережками з кераміки.

А поки що фото прикраси, яка трохи відмінна від моєї. 10 відмінностей я знайшла…
Все, як в моєму: п’ять медальйонів, в середньому є кишеня на кнопці, фетр+шкіра. З відмінностей – підвіски, відтінки червоного, малюнок і т.д.

Обов’язково напишу, коли відбудеться обмін прикрасами 🙂

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий