Вишиті подушечки. Частина 1

Вишивка мене заспокоює. Серйозно.

Коли мені добре і є натхнення, я працюю з бісером. Коли мені погано або лізуть важкі думки, а творити все одно хочеться, я сідаю вишивати хрестиком – так я ставлю “хрест” на всіх своїх поганих думках та настрої. Цікаво, що такі вишиті роботи не несуть і навіть не вбирають у себе погану енергію. Ну, а коли треба зосередитись чи віднайти внутрішній баланс, я сідаю за орігамі – цей процес для мене майже як медитація…

Ці подушечки для голок дуже маленькі, приблизно 25х25 клітинок, вишиті акриловими ниточками по канві Aida 11. Спочатку я хотіла вишити лише одну, можливо, дві. Але вони виявились такі гарні, що вишила цілих чотири!

Ця була першою: побачила її такою на фото, схеми не було, тож підбирала кольори просто так. Вишилась за пару годин, може, менше.

Чому саме канва 11? Тому що в мене вже були нарізані квадрати з такої канви десь 30х30 клітинок ще раніше, навіть краї обробила клеєм ПВА, щоб не лізли нитки, – а все для того, аби з дітьми в “Академії інтелекту” спробувати вишивати хрестиком по канві (бо того часу ми пробували вишивати лише по картонних заготовках та тарілках).

Друга в класичних, традиційно українських кольорах – як же без такої!

Рожева з темно-зеленим – здалося, що таке поєднання кольорів буде цікавим…

Там, де є одна в українському стилі – там має бути й друга! Жовто-блакитна, патріотична, що може бути красивіше?

А це, власне, фото з Pinterest, яке я використала як вихідну схему:

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий