Вишиті прикраси з фетру-5

Така тепла осінь цього року, що мене пробило на осінні прикраси. І це не лише якісь там сережки чи підвіски, а ще й два гердани також з фетру та бісеру.

Отже, перші прикраси всі в одній кольоровій гаммі, на сірому тлі. На сірому, бо все таки в листопаді вже мала б бути пасмурна й дощова погода…та її нема. Може, воно й на краще…

Підвіска з моєю улюбленою квіткою, прикрашена підвісками з бісеру та скляних намистин, куплених раніше.

Тоді дві пари сережок, практично однакових, відмінність лише у підвісках на одній з них. Тут вже були використані скляні намистини трохи видовженої форми. На ці сережки я підготую майстер-клас та опублікую його пізніше.

І тепер, власне, гердани. Один, як я й казала, на сірому тлі, а інший – на блакитному, бо золота осінь не така пасмурна, ні, навпаки, небо дуже ясне, а дерева яскраво-жовті. На центральному, широкому медальйоні йде дерево з фетру, стовбур вишито акриловими нитками, імітація кори дерева, а крону зроблено фетровою мозаїкою.

В сірому йдуть підвіски із довгими скляними намистинами та медальйони з квітами, в блакитному це вже круглі намистини та медальйони з квітами й кленовим листям з бісеру – таким, як і мої сережки.

На блакитний гердан я також даю короткий майстер-клас по збірці самого гердану (бо медальйони з квітками будуть докладно розібрані в МК по сережках).

Добавить комментарий