Вишиваємо ялинкову кулю від ТМ “Вишиті мрії”

МАЙСТЕР-КЛАС

Зараз я вам розповім, як я вишиваю бісером по заготовках від ТМ “Вишиті мрії”. Ця ялинкова прикраса – далеко не перша така робота, в мене ще було великоднє яйце цієї ж фірми, вишите пару років тому.

Минулого року на осінній виставці Handmade Expo я придбала одразу чотири кулі на ялинку, дві великих та дві маленьких. Встигла вишити лише одну велику, та й ту після Нового року. Другу лише почала вишивати, а до маленьких руки зовсім не дійшли…

В набір входить вже готова кулька з нанесеним на тканину візерунком для вишивки, а також ключ для бісеру/ниток. Як бачите, в мене візерунок складається лише з двох кольорів, на обох великих кульках, тільки номер червоного замінила.

В мене червоний має номер 93190
Початок роботи буду показувати на другій кульці

Вишиваю титановими нитками.

Я не знаю, хто як закріплює кінчик нитки перед початком роботи з таким заготовками, тому покажу як роблю це я.

Зі спини вколюю голку на рівні того квадратика, де почну вишивати. Вузлик перед початком не роблю.

Перший вузлик роблю, як не дивно, з лицьового боку – адже його потім закриють бісеринки в процесі вишивання.

Далі вишиваю бісером так, як вишиваються всі подібні роботи. Кінець нитки закріплюю, роблячи вузлик між бісеринками, а кінчик виводжу так само, на спинку.

Моя кулька встигла повисіти трішки на ялинці, бо прибирала я її далеко не 1-го лютого…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий