Вишивка по картону. Ворзель

Тут зібрані дитячі роботи учнів “Академії інтелекту” (Ворзель) та вихованців їхнього ж садочку. Кілька робіт, які ми робили об’єднані одною метою – познайомити з технікою та навчити дітей вишивати хрестиком…

Розумієте, тканина, навіть найбільший розмір канви (а в мене це Aida 11) не всім підійде для першого разу. Особливо для дітей в садочку.

Ось ця робота була вишита до свята 8 березня, тут у ведмедика букет з квітами, а на решті робіт його нема (бо ми почали вишивати їх раніше).

А взагалі ідею вишивати по картону я підгледіла на ресурсі Pinterest, там були і по картону, і по дерев’яних заготовках, деякі силуети тваринок теж брала звідти.

А для учнів 4 класу, скажімо, я вигадала зовсім інакше завдання: така сама вишивка, але по паперових тарілках. Вишивати довелося трохи більше, результат був трохи неочікуваний…

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий