XXX Handmade Expo-2019. Осінь

Не знаю, як в кого, та для мене ця виставка – майже як прихід Нового року. Чекаю так само, наче свято. А ця виставка мала стати дуже особливою, бо вона – ювілейна…

І якщо весняна виставка пропонує товари до Великодня, то саме осіння розрахована на різдвяно-новорічний період.

Я сподівалась купити фетр та бісер, можливо, матеріали для квілінгу. А купила зовсім інше, але практично все пов’язане з вишивкою.

Це я біля стенду фірми “Virena”. В них були чудові дерев’яні заготовки під вишивку бісером на ялинку, але саме ті, які мені сподобалась, вже встигли розібрати, тож замовлятиму на сайті. Ще в них є класні сумки та дерев’яні органайзери, теж під вишивку, до них також буду придивлятися.

“Дом бусин”, я давно є їх клієнтом, в них придбала такий корисний шнур та малому скляні пляшечки (для колекції каміння).

Від “Sky Swallow” – дерев’яні заготовочки під розпис, для малої. І невідомі істоти від “Волшебной страны”.

Дуже красиві відтінки зеленого турецького фетру від інтернет-магазину “Чудесина” – купую років зо три, а цих відтінків навіть на сайті немає.

В мене вже було вишите яйце від “Вишитих мрій”, був бісер і нитки. Дійшла черга до ялинкових прикрас – маю надію, цього року на моїй ялинці буде поповнення.

“Моток” дав можливість докупити голок – попередні десь розпорошилися…за цілий рік-два роботи з дітьми дивно, що взагалі якісь голки зосталися.

Ось такі світильники зроблені з декоративного гарбуза – лагенарії. Вразили на стільки, що купила собі насіння цієї дивовижної рослини, буду сподіватися, що наступної весни ми їх виростимо…для себе…просто так…

Не пам’ятаю, чиї це набори, але прикольні брошки виходять, еге ж?

Поки я вагалась чи починати, чи ні, підбирала матеріали, дехто встиг випустити готові набори для створення прикрас в техніці мікровишивки, як ось цей, від “Вишиванки”. Взяла тут, бо на сайті рівно в два рази дорожче, в конкурентів теж. Але вони не єдині, хто випустив. Планую скоро спробувати.

А щоб зручно було вишивати таку дрібноту, купила таки найменші п’яльця з металевим зажимом. Вони тримають тканину краще за звичайні пластикові та дерев’яні.

Синельний дріт для моїх фетрових іграшок (от тільки візитки їхньої не знайшла)…

Дуже цікаві ялинкові прикраси в алмазній техніці, якою я не займаюсь.

Кілька годин на ногах, у нових, але незручних чоботях це виснажує. Але я – абсолютно щаслива: бо купила багато добра, побачила купу цікавого, на еко-виставці (що проходила паралельно) накуштувалась меду, вигуляла ці трикляті нові чоботи на підборах, вигуляла себе в чорній сукні й крутому фетровому гердані. Якось дісталась додому. А попереду в мене буде багато незабутніх годин творчості!

Добавить комментарий