Я, “Великодні дзвони” та 25 яєць-2

29186417_10211574053495982_7117814721431994368_nЧАСТИНА 2. ЗАМОВЛЕННЯ

Так сталося, що мені замовили 25 яєць: це все отець Ярослав (засновник фестивалю “Великодні дзвони”), на його прохання я мала зробити 25 великих яєць з фетру, які будуть вкладатися в подарунки для переможців конкурсу творчих робіт.

Часу в мене було десь тижня три і лише до 7 квітня…

Оскільки в мене одразу не було чіткого уявлення якими вони мають бути (окрім того що вони мають бути всі різні), я кілька днів думала як же їх зробити всі 25 щоб було і гарно, і оригінально. Добре, що в мене велика палітра фетру – перше, що спало на думку, зробити їх всі різнокольоровими: не люблю робити однакове, люблю яскраві кольори (які також асоціюються з логотипом нашого Центру).

logo2

Друге, що я придумала зробити всім декор з квітів з фетру – такий, як у лебедів, півників чи прикрасах на шию. Все наче добре, але з’явилась одна велика проблемка: як підібрати колір квітів для декору для таааакої кількості яєць?

Спершу нарізала майже 20 заготовок, інші думала нарізати потім, коли бачитиму яких ще кольорів треба додати. Вирішила почати роботу з першою трійкою – в рожевому.

Яйця №1, №2 та №3.

dav


Далі в мене були червоні яйця, які одразу вирішила робити в класично українських кольорах – білому, червоному та чорному, тож і квіти мали такі кольори. До них додала ще два яйця, чорне та молочне і з’явилися на світ яйця №4, №5, №6 червоні, №7 та №8 біле та чорне. Працювала не лише вдома…


Далі раз вже потягнуло на рідне – чом не зробити щось патріотичне? Тож наступні яйця були не оранжеві та жовті, а жовті з блакитними, а заодно і два синіх, відповідно №9, №10 жовті, №11 та №12 блакитні, №13, №14 сині. Два синіх в мене швидше асоціюються з зимою, що так довго не здавала своїх позицій аж до кінця березня.Дорізала ще одне чорне та біле яйце, №15 та №16.

Далі на вулиці потеплішало, весна все таки прийшла остаточно і в мене почали з’являтися ідеї кольорового рішення наступної порції яєць. Більш весняних, мабуть, і нема – №17 сакура, №18 ромашки, №19 маки та №20.

А це три чорних яйця, наче й колір однаковий, але квіти ж різні! З маками моє улюблене.


А далі прийшло тепло, припекло сонце і останні п’ять яєць вийшли вже геть якісь шалені. №21, №22 практично монохром, №23, №24 майже як одна з моїх великих сов,  а №25 взагалі сонячне.


 

Ну, і звичайно, всі разом.

3 м сріблястого шнура.
Фетр різних кольорів: турецький 1 мм, китайський 1 мм та 1,3 мм.
Багато синтепону.
Бісер (за більш спокійних обставин мав би бути на всіх яйцях різний та чеський) китайський.
Акрилові нитки для вишивки та звичайні білі для шиття.
І 12 днів, коли лягаєш о першій годині ночі.

25 великодніх яєць з фетру.

Всього 25.

Більше таких нема.

Але це було насправді найбільш приємне замовлення!

Добавить комментарий