Ялинкова куля від ТМ “Вишиті мрії”. Карантинна

Ці дві кулі від ТМ “Вишиті мрії” хоч і були куплені одночасно на одній виставці, проте вишивалися геть в різний час: одну я вишила січні, а другу ось закінчила тільки зараз, сидячи на карантині…

Нагадаю, ялинкова куля з тканини з візерунком під вишивку бісером чи нитками (можна так і так) продавалась вже готова, але без додаткових матеріалів, до неї в комплекті йшла інструкція-ключ з номерами бісера/ниток.

В ході роботи над першою я відзняла матеріал й виклала його у короткому майстер-класі для тих, хто можливо вперше буде працювати з подібними заготовками чи лише планує їх купити. Вгорі мого блогу є сторінка “Полезные ссылки”, там ви знайдете посилання на цей вищезгаданий інтернет-магазин.

Оскільки куля все ж таки ялинкова, а Новий рік давно пройшов( і наступний ще не скоро) довелося фоткати на своїй, живій ялинці. Роль “новорічної ялинки” в мене виконує молода сосна, що росте на нашій ділянці коло хати.

…Якби не карантин, то хто знає, чи дійшли б в мене руки закінчити цю кулю і не перед самим Новим роком?..

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий