Згадати все. В’язання гачком

Було це дуже й дуже давно. Були часи, коли я в’язала гачком і страх як любила цю справу! От тільки в’язала не для себе, а… для ляльок. Так, тоді я була ще школяркою і гралася як всі дівчата, а одяг для своєї ляльки шила й в’язала сама…

Та ось так сталося, що зі школи я кинула гачок, лише іноді щось в’язала спицями (навіть навчилась в’язати шкарпетки на п’яти спицях, а коли з’явилися власні діти, навіть примудрилася светрика малому зв’язати). Останній раз я тримала гачок, коли кілька років назад (а це було аж у 2013 році) в’язала з бісером гаманець та прикраси на шию разом з чохлами для телефонів.

А тут так вийшло, що мене надихнули знов взяти до рук гачок і згадати, як це робиться. Тож на цій хвилі в мене зв’язалось-сплелось кілька дрібничок, невідомого призначення.

Одне з найперших, що я колись навчилась в’язати гачком.

Потім вирішила спробувати щось нове, і зробила по схемам з Pinterest ось такі мотивчики:

На самому початку я зв’язала просте полотно стовпчиками без накиду, але потім прикрасила його таким мереживним плетінням:

А тоді в мене вив’язалась маленька підставка під чашку:

А ця, остання моя робота, з набору, що я придбала. Тільки в наборі були нитки муліне та якийсь пластиковий гачок, що більше підходив до плетіння з резиночок ніж для такої поробки. Тому в’язала своїм гачком та іншими нитками.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий