Звєрьйо мойо. Поповнення. Частина 1

Кінець зими-початок весни приніс хвилю натхнення: на цій хвилі ми шили драконів, а в мене ще й створились аж 8 нових звірів! Частково ескізи малювались минулого року, а деякі намалювались за один день. Чим більше ми шили, тим більше з’являлось нових ідей та бажання їх одразу реалізовувати…

Перших своїх звірів з використанням синельного дроту замість лапок та ніжок я зшила ще 2019 року. Тоді в мене було лише четверо: лисиця, панда, вовк та бурий ведмідь. Наразі в моєму фетровому зоопарку налічується більше 20 різних тварин, як диких чи міфічних (єдиноріг та дракон), так і свійських.

Минулого року через карантин та всю цю коронавірусну тему було досить складно створювати щось нове та гарне. Між іграшками були перерви в кілька тижнів чи місяців. Проте саме так з’явились карантинні Кабан та Верблюд, білий Ведмідь, символ цього року — Бичок, а також ціла балетна школа.

Цьогоріч в мене буде тільки одна морока — як викласти весь цей матеріал та не забути детально розповісти про кожну новостворену іграшку.

БІЛОЧКА

Цю істоту малювала давно, проте наважилась зшити її ось зараз. Вже думаю як їй зробити хвіст з блискучого фетру. Тепер вона поповнить групу лісових звірів.

ДРАКОНЧИК

Не складно здогадатись, що його було зшито тоді ж, коли й великих драконів. Тут все просто: я хотіла поекспериментувати з кольорами, подивитися, як будуть виглядати зелені крила з червоним драконом (бо золоті я вже бачила, а ще є варіант з чорними).
З лапками трохи не склалося, я б хотіла, щоб вони були червоні…

ФЛАМІНГО

Ідея з Фламінго виникла теж минулого року та до нього руки не доходили. А тут вирішила шити по всіх ескізах, що є.
Ледве дошила Фламінго як намалювалась Ворона!

ВОРОНА

Ворона. Саме такою я її і бачила. Саме такою вона намалювалась. З чубчиком, вишивкою і намистом! Ось тільки щодо жовтого дзьоба маю сумніви, але нехай. Лапки подобаються дуже-дуже!

Оскільки тварин в мене багато, постів буде два. Про решту тваринок напишу пізніше, а ще обов’язково робитиму маленькі майстер-класи по кожній новій іграшці, адже ці шились більше як прототип, а коли вже робитиму на продаж по одному екземпляру відзніму й матеріал для МК.

About Елена Васянович

Привет всем! Меня зовут Елена Васянович, а это мой блог, в котором я буду делиться с вами своими творческими идеями. Я занимаюсь бисероплетением с 1996 года; за последние несколько лет открыла для себя много нового и интересного, освоила новые техники и воплотила много новых идей.

Добавить комментарий